Aktualności

18 kolejka

• autor: lksmiekisznowy, 2015-04-29 19:58

WYGRANA Z LIDEREM

Więc stało się !! Pierwsza porażka Wietlina w tym sezonie. Goście od samego początku dłużej utrzymywali się przy piłce i zepchnęli naszą drużynę do obrony, lecz nie przekładało się to na akcje i nie stworzyli sobie ich dużo. Miękisz zaś dobrze się bronił i czekał aby wyprowadzić groźną kontrę. Nic z tego !! Żadna drużyna nie potrafiła zadać ostatecznego ciosu i zawodnicy obu drużyny schodzili do szatni przy bezbramkowym wyniku. Druga połowa to ciąg dalszy dominacji przyjezdnych i po chwili wykorzystali długie podanie i umieścili piłkę w siatce. Gospodarze również stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji lecz nie skończyło się to zdobyciem bramki. Pod koniec meczu zabójcza broń gospodarzy czyli stałe fragmenty odpaliła . Po dobrym dograniu z rzutu rożnego Miękisz zdołał wyrównać wynik spotkania na 1-1. Gospodarze postanowili pójść na ciosem i po kilku minutach udało się. Po wstrzeleniu piłki w polu karnym skrzydłowy LKS-u świetnie odnalazł się i strzelił nie do obrony. Goście rzucili swoje wszystkie siły do ataku jednak Miękisz wyszedł z tego obronną ręką i 3 punkty zostają U NAS !!!!

LKS MIĘKISZ NOWY 2-1 (0-0) PRO-100 WIETLIN

bramka Paweł Karkosa 48' (sam na sam z bramkarzem)

bramka Witek Mamczura 81' (strzał głową po dośrodkowaniu H.Wołczyka)

bramka Witek Mamczura 84' (strzał z ok 10m po podaniu P.Wyczawskiego)

SKŁAD: M.Kuta - K.Rebuś, Ł.Kamieńkapitanżółta kartka, M.Kokot, P.Wyczawskiżółta kartka - Ł.Bawoł (zmiana 75' D.Zazula), H.Wołczyk, J.Bawoł, W.Mamczura - R.Korzec, P.Kuta (zmiana 55' A.Piesiak)

REZERWOWI: K.Kamień