Aktualności

5 kolejka

• autor: lksmiekisznowy, 2015-09-13 18:39

WYGRANA W KOŃCÓWCE

Miękisz Nowy pokazał dziś jak powinno się walczyć - do końca. Mecz już od pierwszych minut mieliśmy pod kontrolą. To LKS wymieniał podania, kreował akcję. Niestety, w drugiej połowie w 48 minucie AGRO oddał strzał po kontrataku i tak wyszli na prowadzenie. Jak wiemy, wszystko jest możliwe póki piłka w grze, dlatego LKS walczył i tym oto w końcowych minutach po podaniu Przemka Korca wyrównał Jarek Bawoł. Na następną bramkę czekaliśmy około 3minut. Wtedy po wybiciu piłki przez Huberta Wołczyka piłkę opanował Witek Mamczura i wyprowadził LKS na prowadzenie. Już trzeci raz pod rząd z AGRO wygrywamy 2:1. Ważne 3 punkty zostają w Miękiszu!

LKS MIĘKISZ NOWY 2-1 (0-0) AGRO CHOTYNIEC

bramka 0-1 M.Konieczny 48' (strzał z bliskiej odległości po kontrataku)

bramka 1-1 Jarek Bawoł 85' (strzał z ok 10 metrów po podaniu P.Korca)

bramka 2-1 Witek Mamczura 89' (strzał z bliskiej odległości po podaniu H.Wołczyka)

SKŁAD: D.Grela - D.Juzwa, A.Piesiak, Ł.Kamieńkapitan, K.Rebuś - K.Kamień (zmiana 55' R.Korzec), H.Wołczyk, J.Bawoł, Ł.Bawoł (zmiana 75' P.Kuta) - P.Korzec, D.Zazula (zmiana 50' W.Mamczura)